the Silver Bullet

Aksiyon Odaklı Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli -
  • Boyut 598 MB
  • Version 1.0.00
  • Dil İngilizce
  • Firma Kwangsam Kim
iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz, aksiyon dozu yüksek, gizlilik odaklı bir taktik aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz, aksiyon dozu yüksek, gizlilik odaklı bir taktik aksiyon oyunudur.

Şeytani güçlere karşı mücadele eden Neverlight grubunun üyesi Kali'nin Axis-21 araştırma tesisindeki ilginç olayları araştırması ile başlayan macerada Kali, farklı bölümlerde taktik aksiyon mücadelesi veriyor.

Üçüncü şahıs kamera açısından görerek yönettiğimiz oyunda size düşen görev; Kali karakterine yardım etmek. Tıkla ve ilerle ile yöneteceğiniz oyunda, hikaye modunda ilerlenirken, zeminin çökmesi, yapıların değişmesi gibi sinematik sahnelerle heyecan dozu artırılmaya çalışılmış.

Oyunda Abyss zindanı her girişinizde yeniden oluşturuluyor ve sürekli farklı ögeler karşınıza çıkıyor. 90'dan fazla başarının olduğu oyunda çift el silah ile savaşan Kali ayrıca 14 farklı boss karşısında da hayatta kalmak zorunda.

Aksiyon, macera ve strateji öğelerini mükemmel bir şekilde harmanlamayı başarmış olan the Silver Bullet oyununu denemelisiniz.

Daha Fazla Göster
the Silver Bullet indir